Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Basic
it: Di base

en: Random
it: Casuale

en: Style
it: Stile

en: <None>
it: <Nessuno>

en: Effect
it: Effetto

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Tests
it: Test

en: Link field
it: Campo del link
