Tether Stats (7.x-1.02) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: enable
it: attiva

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: settings
it: impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Total
it: Totale

en: Statistics
it: Statistiche

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Clicks
it: Clic

en: Hour
it: Ora

en: disable
it: disattiva

en: Examples
it: Esempi

en: modules
it: moduli

en: Impressions
it: Impression

en: Element
it: Elemento

en: Statistics settings
it: Impostazioni per le statistiche
