Public Download Count (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Date
it: Data

en: Number of blocks
it: Numero di blocchi

en: Export
it: Esporta

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Node
it: Nodo

en: Year
it: Anno

en: Custom
it: Personalizzato

en: File name
it: Nome del file

en: Count
it: Numero

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Month
it: Mese

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Operation
it: Operazione

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Today
it: Oggi

en: Yesterday
it: Ieri

en: All time
it: Dall'inizio

en: This week
it: Questa settimana

en: This month
it: Questo mese

en: This year
it: Quest'anno

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Last year
it: L'ultimo anno

en: File URL
it: URL del file
