Download Count (7.x-3.2) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Size
it: Dimensione

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Export
it: Esporta

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: File name
it: Nome del file

en: File size
it: Dimensione file

en: Count
it: Numero

en: %time ago
it: %time fa

en: Line
it: Riga

en: Details
it: Dettagli

en: Downloads
it: Download

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: @time ago
it: @time fa

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Referrer URI.
it: URI referrer.

en: Entity ID
it: ID Entità
