Danland (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Login
it: Accedi

en: Help
it: Aiuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Logout
it: Esci

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Submitted by !username on !datetime.
it: Inviato da !username il !datetime.

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: published by !username on !datetime
it: pubblicato da !username il !datetime
