BlueMasters (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
